akışFirmamız 1980 yılından beri Mağaza, Market ve Depo Raf Sistemleri konusunda imalatçı firma olarak sektöre hizmet vermektedir.

Teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren Balkan Raf bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite, estetik, uygun fiyat, hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmiştir.

Küresel ekonominin yüksek rekabet koşullarında Balkan Raf, tasarım ve planlamalarıyla çözüm üretmesi, alırken kazandırması, uygulama ve montaj aşamalarındaki fark yaratan süratiyle müşterilerimizin göz bebeği olmuştur. Bulunduğu yerin bilincinde, sorumluluklarının farkında olan kuruluşumuz geçmişte olduğu gibi bundan sonra da üzerine düşeni yapacaktır…

2013 yılı hedeflerimiz arasında bulunan web sitesi iyileştirme projemizi 2014 yılı itibarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İlerleyen zamanlarda web sitemize teslim ettiğimiz projelerle ilgili daha fazla görsel eklemeyi hedefliyoruz. 2015 hedeflerimiz arasında ise ihracata hız vermek bulunuyor.  

Balkan Raf, marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölge­sel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemek­tedir. Bunun için yurtdışı fuar katılımları planlıyoruz. Etkin olmak istediğimiz öncelikli pazarlar sırasıyla Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Rusya pazarlarıdır.

Türkiye pazarında ise başta Bursa olmak üzere, tüm Türkiye çapında daha etkin bir pazarlama ağı oluşturma gayretlerimizi arttırarak sürdürüyoruz.

Market Raf Sistemleri; en küçük bakkaldan en büyük Hiper marketlere,

Mağaza Raf ve Askı Sistemleri; her türlü hazır giyim, milyoncu avm, züccaciye, bijuteri, parfümeri, yapı market, elektrik elektronik, petshop, tuhafiye, oyuncak vb daha birçok sektör,

Depo Raf Sistemleri; fabrikalar, kamu kurumları, her türlü depolama alanları, antrepolar, lojistik firmaları gibi birçok alanda müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Arşiv Raf Sistemleri ; muhasebe arşivleri, mahkeme arşivleri, kriminal arşivler gibi birçok alanda kullanılabilen ekonomik ve yerden tasarruf etmenize yarayan çözümler sunmaktadır.

Mağaza Bankoları ; mağazalar, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda ödeme sistemlerini yerleştirebileceğiniz veya ürünlerinizi sergileyebileceğiniz özel banko tasarımlarımız bulunmaktadır.

Özel firma standları; çorap, çamaşır, cep telefonu, kuruyemiş, bijuteri, yedek parça ayakkabı ve buna benzer birçok ürüne özel firma standı çalışmaları yapılmaktadır.